-30%

SADECE DOKTOR STRANGE DÜNYAMIZI KARANLIKTAN KORUYABİLİR! 


FAKAT YAPILAN HER BÜYÜNÜN BİR BEDELİ VAR. Peki yüce büyücü ödemesi gereken bu bedeli ödemekte geç kalırsa ne olur? Sevgili doktorumuz yanında hiçbir büyü kitabı ya da silah olmadan garip bir yerde, nerdeyse tamamen çıplak bir halde uyandığında bu sorunun cevabını bulmak o kadar kolay olmayabilir. Hele oraya nasıl geldiği ve tüm canavarların onu neden kovaladığı hakkında hiçbir fikri yoksa. 

Bu arada Strange’in mukaddes makamı’na gelen yeni bir ziyaretçi yanlış bir kapının felaket ile sonuçlanabileceğini keşfederken, Strange ve büyü kullanan arkadaşları da şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük tehdit ile yüzleşmek üzere. Karanlık güçler çoklu evrende mistik olan her şeyi yok ediyor ve şimdi de gözlerini bu boyuta dikmiş halde. Büyünün günleri artık sayılı ve Doktor Strange buna hazır değil! 


JASON AARON TARAFINDAN KALEME ALINIP CHRIS BACHALO VE KEVIN NOWLAN TARAFINDAN ÇİZİLEN, TIM TOWNSEND, AL VEY, MARK IRWIN, JOHN LIVESAY, WAYNE FAUCHER, VICTOR OLAZABA VE JAIME MENDOZA’NIN ÇİNİLEDİĞİ DOKTOR STRANGE (2015) #1-5 SAYILARINI İÇERMEKTEDIR.

Doktor Strange Cilt 1: Tuhaf Bir Yol

  • 32.00TL
  • 22.40TL
  • KDV Dahil 22.40TL

Etiketler: Doctor Strange, Cilt 1, Tuhaf Bir Yol